Poptávka po stálé klubovně Technického kroužku v Hradci Králové!

 

Poptáváme prostory vhodné pro celoroční provoz Technického kroužku v Hradci Králové.

Proč stálá klubovna? Zájmové kroužky probíhají obvykle od října do konce června, příměstské tábory od července do srpna. Pro provoz nejen Technického kroužku je ideální celoroční zázemí.

Jaké prostory jsou vhodné pro stálou klubovnu? Jakékoli bezpečím a hygienou vyhovující prostory v Hradci Králové, dosažitelné pro děti pěšky, na bicyklu nebo MHD.

Jaké vybavení klubovna potřebuje? Hygienické zázemí včetně denního světla, elektrickou síť, vytápění, místo pro parkování bicyklů, ideálně pod střechou nebo s možností jej zastřešit.

Jaká je plánovaná provozní doba klubovny? Kroužky probíhají od 13.00 hodin do 18.00 hodin. Učitelé a lektoři mají do klubovny přístup od 8.00 do 19.00 hodin. 

Může kroužek rušit své okolí? Obvykle nikoli. Vedeme děti k ohleduplnosti a pořádku. Pokud by se nám to dařilo málo, budeme vděční za jakoukoli připomínku.

Pronájem klubovny nebo koupě? Ať již koupě či pronájem, nemůžeme soutěžit s komerčními nabídkami. Máme však pracovité ruce a s lecčím si díky zkušenostem umíme poradit vlastními silami.

 Jaká klubovna je ideální? Ta, o které sníme, a na kterou by děti celý život s radostí vzpomínaly.

Kam se lze ozvat? Než najdeme stálou klubovnu, jsme k zastižení zde:

 

michal.soucek(zavinacek)technickykrouzek.cz

telefon 602 836 202

 

Za případné nabídky předem děkujeme.